close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • WIZYTA W KONSULACIE

 •  

  Uprzejmie informujemy, że w celu zarezerwowania wizyty w Konsulacie w Bogocie należy dokonać rejestracji w systemie e-konsulat (www.e-konsulat.gov.pl)

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyty dla kilku osób.

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Wydział Konsularny w Bogocie jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

  W dniu wyznaczonego spotkania należy zgłosić się do Urzędu z  formularzem wydrukowanym z systemu e-konsulat.

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów. Odbiór odbywa się w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. od 10.00 do 14.00

  Jeżeli nie macie Państwo dostępu do Internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie w poniedziałki od 8.00 do 10.00 pod numerem telefonu +57 620 9369

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: